Tulokset

Belgianpaimenkoirat
Mariikka Lehto ja Suhteellisen Kuutti, 280p
Maarit Mäenrinta ja Kiirastulen Bwana, 272p
Johanna Saarinen ja Pysäkin Norri, 264p
Misa Riiali ja Tämä on Guru, 181p
Päivi Riipi ja Aurora, Hyl.
Yhteensä 816p

Rottweilerit
Petri Artiola ja Heizelwood Nobbi, 243p
Petteri Ikonen ja Zirabanden Il Capo, 222p
Jarmo Järvinen ja Aimo Grenzschutz, 43p, ohj luopui
Yhteensä 508p

TEAM LUKKI
Maarit Mäenrinta ja Kiirastulen Bwana, 272p
Raija Kammonen ja Tintenfass Per HR’s Son, 255p
Petri Artiola ja Heizelwood Nobbi, 243p
Yhteensä 770p

TEAM HARMAAHURSTI
Seppo Hursti ja Harmaahurstin Kimimatias, 250p
Seppo Hursti ja Harmaahurstin Karitapio, 231p
Juha Korri ja Harmaahurstin Irmasofia, hyl
Minna Pättikangas ja Harmaahurstin Jarkkosamuli, hyl
Yhteensä 481p

Paras A Mariikka Lehto 99p
Paras B Mariikka Lehto 93p
Paras C Seppo Hursti 88p
Paras kokonaistulos Mariikka Lehto 280p

 

Kat.no Ohjaaja Luokka Joukkue Koira A B C Yht. VIK
1 Riikka Byckling IGP 1 Saksanpaimenkoirat / Team Bad to the Bones Vonderaus Capu    0 Hyl. Hyl.  
2 Aleksi Leppäluoma IGP 1 Saksanpaimenkoirat / Team Bad to the Bones Yumbone’s Akakabuto   0 Hyl. Hyl.  
3 Kirsi Rönkä IGP 1   Lumi du Chemin de L’Esperance   77 Kesk. Ohj. luopui P
4 Maarit Mäenrinta IGP 2 Belgianpaimenkoirat / Lukki Kiirastulen Bwana 97 90 85 272 E
5 Johanna Saarinen IGP 2 Belgianpaimenkoirat Pysäkin Norri 92 92 80 264 E
6 Petri Artiola IGP 3 Rottweilerit / Lukki Heizelwood Nobbi 74 85 84 243 E
7 Johanna Ellä IGP 3   Tintenfass Watson Hv’s Son Ohj. luopui  
8 Tuija Hautala IGP 3 Saksanpaimenkoirat Fluss-Strand Lugus Ohj. luopui  
9 Seppo Hursti IGP 3 Team Harmaahursti Harmaahurstin Kimimatias 79 84 87 250 E
10 Seppo Hursti IGP 3 Team Harmaahursti Harmaahurstin Karitapio 73 70 88 231 E
11 Terhi Hämäläinen IGP 3   Jamosch Hazel Hyl. Hyl.  
12 Petteri Ikonen IGP 3 Rottweilerit Zirabanden Il Capo 78 73 71 222 E
13 Jarmo Järvinen IGP 3 Rottweilerit Aimo Grenzschutz 43 . Ohj. luopui  
14 Raija Kammonen IGP 3 Lukki Tintenfass Per Hr’s Son 94 76 85 255 E
15 Timo Karjalainen IGP 3   Mecberger Pancho       Kesk.  
16 Juha Korri IGP 3 Team Harmaahursti Harmaahurstin Irmasofia Hyl. Hyl.  
17 Lasse Kuusela IGP 3 Saksanpaimenkoirat / Team Bad to the Bones Yumbone’s Abitabove       Kesk.  
18 Mariikka Lehto IGP 3 Belgianpaimenkoirat Suhteellisen Kuutti 99 93 88 280 E
19 Laura Mäiseli IGP 3 Team BB-klubi Pantzain Kyl Se Kotona Osas 70 80 77 227 E
20 Minna Pättikangas IGP 3 Team Harmaahursti Harmaahurstin Jarkkosamuli Hyl. Hyl.  
21 Susanne Rantamäki IGP 3 Team BB-klubi Kutinan Rairai 70 75 73 218 E
22 Misa Riiali IGP 3 Belgianpaimenkoirat Tämä on Guru 30 75 76 181 E
23 Päivi Riipi IGP 3   Aurora Hyl. Hyl.  
24 Salla Sumiloff IGP 3 Saksanpaimenkoirat / Team Bad to the Bones Ewokin Arjen Sankari Hyl. Hyl.  
25 Petri Vänni IGP 3   Pysäkin Hirmu 62 Ohj. luopui