Kuva Jari Ananin

Aikataulu

PERJANTAI 7.6

Toimisto on auki 14.00-18.00
Ilmoittautuminen ja koirien tarkastus klo 14.00– 17.00
Kenttään tutustuminen klo 15.00-17.30
0-koirat klo 18.00
Avajaiset ja arvonnat 18.30

 

RYHMÄ 1   A B C
Aleksi Leppäluoma IGP 1 Su 11.30 La 9.00 La 10.20
Kirsi Rönkä IGP 1 Su 11.30 La 9.00 La 10.35
Riikka Byckling IGP 1 Su 11.30 La 9.25 La 10.50
Johanna Saarinen IGP 2 Su 11.30 La 9.25 La 11.05
Maari Mäenrinta IGP 2 Su 11.30 La 9.50 La 11.20
0-koira     La 9.50  

 

RYHMÄ 2   A B C
Laura Mäiseli IGP 3 Su 9.00 La 12.10 La 14.00
Raija Kammonen IGP 3 Su 9.00 La 12.10 La 14.15
Petteri Ikonen IGP 3 Su 9.00 La 12.35 La 14.30
Salla Sumiloff IGP 3 Su 9.00 La 12.35 La 14.45
Johanna Ellä IGP 3 Su 9.00 La 13.00 La 15.00
Tuija Hautala IGP 3 Su 9.00 La 13.00 La 15.15

 

RYHMÄ 3   A B C
Mariikka Lehto IGP 3 La 10.45 Su 9.00 Su 10.20
Miisa Riiali IGP 3 La 10.45 Su 9.00 Su 10.35
Petri Artiola IGP 3 La 10.45 Su 9.25 Su 10.50
Jarmo Järvinen IGP 3 La 10.45 Su 9.25 Su 11.05
Päivi Riipi IGP 3 La 10.45 Su 9.50 Su 11.20
Seppo Hursti IGP 3 La 10.45 Su 9.50 Su 11.35

 

RYHMÄ 4   A B C
Susanne Rantamäki IGP 3 La 9.00 Su 12.10 Su 13.30
Minna Pättikangas IGP 3 La 9.00 Su 12.10 Su 13.45
Terhi Hämäläinen IGP 3 La 9.00 Su 12.35 Su 14.00
Juha Korri IGP 3 La 9.00 Su 12.35 Su 14.15
Petri Vänni IGP 3 La 9.00 Su 13.00 Su 14.30
Seppo Hursti IGP 3 La 9.00 Su 13.00 Su 14.45